neděle 22. ledna 2017

VOLKSWAGEN TOUR | AIRPORT STYLE | CZ (WITHOUT BAG)

VOLKSWAGEN TOUR CHECKLIST 2017
*Úvod a Outifit
*Tipy pro applikace
*Tipy pro cestování letadlem + Tipy pro cestování autobusem
*Jak vybrat hotel
*Jak si balím své příruční zavazadlo
*Tipy pro cestování do mimoevropských destinací
*Co je dobré udělat před cestou
*Airport style (?)
*Vlog
*Tipy pro cestování do evropských zemí

VOLKSWAGEN TOUR 2017

Co první si představíte pod pojmem cestování? Mě se vybaví typický minibus Volkswagen. Roztomilé "autíčko" na cesty, které vídáme v amerických filmech.
A proto právě projekt VOLKSWAGEN TOUR 
Zhruba touto dobou se budu nacházet v úžasném městě plném nápisů UNDERGROUND 
A jako správný milovník a správná blogerka jsem se rozhodla udělat sérii, takových tipů pro cestování, kdy především zvýrazním LETECKOU DOPRAVU kterou nadevše zbožnuji. Letectví zbožnují už od svým opravdu mladých let. 


Dnešní první téma se bude pojednávat o OUTFITU alias AIRPORT STYLE o kterém si mnoho lidí myslí, že je to poměrně dost nedůležité téma, ale co je důležitější než naše pohodlý?
(vše co použiji v tomto článku jsou věci již nakoupené nebo věci, které mám v plánu si koupit)


Únor je poměrně chladný měsíc a jako je měsíc chladný, tak dost podobně jsou na tom terminály. Já proto zvolím své oblíbené a pro mnohé lidi dost nenáviděné AIRMAXY které jsou pro cesty v tomto období ty nejlepší. Ne jen, že jsou poměrně dost teplé, ale navíc drží nohu a upřímně si myslím, že ani moc neklouzají. Tedy pokud nemluvím a opravdu namrzlým silnicích.
Obchod : Foot Locker                                                                                                          Cena : 2900,-ČERNÝMI DŽÍNY nikdy nic nezkazím. Dbejte však na to, aby džíny nebyli bokovky a byly vám jak délkou, tak i šířkou --> V plánu mám více extravagantní s dírami na kolenou <--
Džíny doporučuji i na cesty v letním odbobí, především pokud letíte lowcoastem TVS, které má v mnoha svých letadlech kožené sedadla a podle mě není dvakrát příjemné se přilepit k sedačce v šortkách. 


Když procházíme kontrolním rámem, již předem víme, že se budeme muset svléci bundu a vše co má na sobě kovové částice. Abych se moc nesvlékala použiji BÍLOU MIKINU S KAPUCÍ  která se přetahuje přes hlavu a pod ní použiji obyčejné bílé tričko --> V plánu bílá mikina s kapucí <--
Včera jsem si koupila opravdu úžasnou NYLONOVOU BUNDU S KAPUCÍ v růžové barvě. Jakmile jsem jí uviděla, tak jsem věděla, že bude moje. Ačkoliv není zrovna nejvíce teplá, tak je opravdu příjemná na tělo a navíc to kompenzuje velikost ve které jsem si ji koupila. Pamatujte si : Čím více máte oblečení upnuté na tělo, tak tím více vám bude teplo a věřte mi, že v mé bundě s mikinou je mi opravdu teplo --> Na výběr v několika barvách, ale na letňaněch májí už jen poslední růžové M <--
Obchod : Bershka                                                                                                                  Cena : 599,-


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Do letadla si nedělejte zbytečně složité účesy. Celou cestu budete na pro mnohé lidi, na dost nepohldných sedadlech. Proto si nechám na cestu rozpuštěné vlasy a na ruku si dám gumičky, pokud mi vlasy budou překážet. 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________Do letadla se podle mě můžete nalíčit, jak chcete. Pokud máte dobrý make-up stačí vám málá vrstava, kterou rozetřete po obličeji houbičkou. Já doporučuji make-up od LOREAL TRUE MATCH SUPER se kterým jsem opravdu spokojená.

Pokud jste se i vy zamilovaly do rtěnek a chcete zároveň hydratační rtěnku, tak dopourčuji LOREAL  CARESSE která má vážně úžasnou škálu barev. Moje oblíbená je CHEEKY MAGENTA 07 a IRRESISTIBLE EXPRESSO 602 která stojí do 150,- a opravdu úchvatně voní.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

To by pro dnešek bylo vše. Vím, že pro hodně lidí je toto dost nezáživné téma, ale přece někdo se v tomto tématu vyžívá a do této skupiny patřím právě já. Příště plánuji tipy pro cesty a buď udělám tipy jak pro cesty s autobusovou dopravou a leteckou zároveň a nebo téma rozdělím. Potom samoržejmně bude následovat CO SI BALÍM DO PŘÍRUČNÍHO ZAVAZADLA což znamená do malé kabelky/menší batoh a zavazadla velikosti S, který je právě teď na cestě z Uherského brodu a fakt se na něj těším. 

PŘEJI VÁM KRÁSNÝ PROŽITEK ZBYTKU VÍKENDU A UVIDÍME SE PŘÍŠTĚ U DALŠÍHO VOLKSWAGEN TOUR👣

A jaký outfit volíte vy pro cestu letadlem?
Share:

2 komentáře:

  1. Nádherný článek,líbí se mi ta růžová bundička.Hezký styl blogu,jak jsi to udělala?

    OdpovědětVymazat
  2. Pěkný článek. Mě určitě zaujaly ty džíny. Doma mám podobné, akorát bez těch děr. No a ta bundička ta je dokonalá, hlavně ta barva je krásná :)
    Inspiration by Linda

    OdpovědětVymazat